Místo posledního odpočinku

26. 07. 2013

Místo posledního odpočinku - rakev či urna, hrob a vzpomínky

I po smrti zústávají naší blízcí v našich srdcích. A zdravému procesu truchlení napomůže i důstojné místo posledního odpočinku našich nejbližších. Pokud jste se rozhodli pro kremaci zemřelého, od pohřební služby jste získali urnu a budete řešit obal na urnu a urnový hrob. pokud nedošlo ke spálení těla a tělo je uloženo v rakvi, potřebujete solidní kamenictví, které Vám zajistí jednohrob, dvojhrob, nebo ještě větší hrobku, případně pomník.

V dnešní době si můžete zařídit například urnový hrob, hrob, hrobku nebo pohřební příslušenství i přes internet. Z domova, v rychlosti a klidu zařídíte zhotovení nápisů, přípisů a smutečních motivů na nápisovou desku, vyberete si materiál i styl zpracování, pořídíte náhrobek nebo třeba objednáte pomník na zakázku. Zjistíte, jaký typ hrobu a hrobky bude ideální vzhledem k Vašim požadavkům, výběr je obrovský. Pokud si nevíte rady, prověřené kamenické firmy specializované na pohřební kamenictví Vám rádi pomohou s výběrem a řešením jakkoli náročné situace.

Pokud máte jakékoliv otázky, můžete se ptát v našich specializovaných poradnách.

 

  

 

<< předchozí krok  
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference