Pohřební ústav - výběr

22. 03. 2012

Pohřební ústav - výběr

Nyní je na Vás, abyste si vybrali Pohřební ústav (službu). Pokud Vás bude pohřební služba kontaktovat sama, jedná se o nelegální chování z její strany. Toto chování pohřebních služeb je zákonem zakázáno. V našem přehledu pohřebních služeb najdete většinu existujících pohřebních ústavů v ČR. Podle kraje nebo města (například pohřební služba praha, pohřební služba brno, pohřební služba příbram) si vyberte Vám nejbližší. Při rozhodování se řiďte tím, jak na Vás zástupce pohřebního ústavu působí (jak se chová), a jaké služby Vám nabízí.

Jakmile si vyberete pohřební ústav, většinu dalších úkonů za Vás vykoná on, pokud si to budete přát. Jediný úkol pro Vás je připravit mrtvému šaty, v nichž má být pohřben, či vystaven v rakvi. S úředníkem pohřebního ústavu se dohodněte, jaké úkony za Vás zajistí, a jaké nikoli.

Pohřební ústav po Vás bude chtít předložení občanského průkazu zemřelého a občanského průkazu toho, kdo zajišťuje pohřeb (případně ještě rodný list zemřelého).

 

<< předchozí krok  další krok >>
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference