Moderní obaly na urny koupíte na internetu (PR článek)

Moderní obaly na urny koupíte na internetu

Obaly na urny – přes 400 modelů

Sháníte pěkný obal na urnu? Pokud se nechcete spokojit pouze s plastovou úřední urnou, kterou vydávají krematoria a nevybrali jste si ani u pohřební služby, kupte si jeden z více než 400 krásných modelů obalů na urny, které nabízí náš eshop www.Weburny.cz.

Jedna z největších nabídek uren v ČR

V nabídce máme krásné obaly z oceli, mědi, mosazi, bronzu, dřeva, keramiky, biorozkladatelné ekologické urny, kamenné urny, urny z karbonu a další. Všechny urny jsou vyrobeny tak, aby do nich bylo možné vložit úřední plastovou urnu, kterou vydávají krematoria. Všechny obaly na urny jsou velmi kvalitní a mají krásný moderní design. Záleží jen na Vás, kterou z nich si vyberete.

Nabídka štítků s iniciály

V našem eshopu nenajdete pouze obaly na urny, ale také širokou nabídku štítků, na které si můžete nechat vybrousit iniciály zemřelé osoby, nebo jakýkoliv nápis (citát atp.). Vybroušení textu a připevnění štítku na urnu je v ceně štítku a vy se tak po objednání urny se štítkem nemusíte o nic dalšího starat. Urna Vám přijde s již připevněným štítkem s nápisem dle přání. Štítek můžete mít buď ze zlaté, nebo stříbrné mosazi a to buď lesklý, nebo matný. Je možné si vybrat mezi oválným, nebo obdélníkovým tvarem.

Snadné objednávání

Objednání urny i štítku je velmi snadné. Většinu sortimentu máme skladem a platit můžete buď dobírkou, nebo převodem na účet. K zasílání používáme Českou poštu, nebo kurýrní službu PPL. Navštivte náš obchod a nebudete věřit tomu, jak také může vypadat urna. www.Weburny.cz.

Fotogalerie:

Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference