Registrace nové firmy

Registrace firmy a vytvoření základního profilu je zdarma.

Základní Zveřejnění níže uvedených informací je zdarma.
IČ firmy:
Oficiální název: *
Váš telefon:
Sekce:
Okres:
Obec:
Ulice:
Číslo popisné:
PSČ:
Firma má:

Rozšířené
Běžně používaný název firmy:
Váš email: *
Logo:
Popis činnosti:
Vaše WWW stránky:
Hezká adresa Vašeho profilu:
Druhé tel.číslo:
Bezplatná (zelená) linka:
Telefon nonstop::
Fax:
Skype:
Kontaktní osoba:
Telefon na kontaktní osobu:
Email na kontaktní osobu:
Kontaktní osoba poznámka:
Otevírací hodiny
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
Vzkaz Máte-li zájem o zveřejnění dalších údajů, jako například Vašeho loga, fotografií, kontaktů na pobočky, otevírací doby nebo máte-li zájem zvýraznit svou firmu před ostatními, neváhejte nám prosím sdělit Váš požadavek.
Vzkaz pro nás:
SPAM kontrola
Napište prosím číslem kolik je dva plus tři: *
Všeobecnými obchodními podmínkami.

Zpět na výpis
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference