VENIA-MEMENTO 2011 – byznys i pieta (PR článek)

05. 10. 2011, PR články

Veletrh VENIA – MEMENTO se v roce 2011 nebude konat

 

Vedení akciové společnosti Veletrhy Brno rozhodlo, že veletrh pohřebnictví VENIA – MEMENTO se v letošním roce nebude konat z důvodu menšího zájmu vystavovatelů a tím ekonomické nerentability projektu.

 

V případě, že by v budoucnu došlo ke zvýšení zájmu vystavovatelů o pořádání samostatného veletrhu, rozhodne vedení společnosti Veletrhy Brno o případném opětovném zařazení titulu VENIA – MEMENTO do veletržního kalendáře BVV.

 

Vedení společnosti Veletrhy Brno

 

P.S. Poznámka týmu Pohreb.cz - je nám to moc líto, na veletrh jsme se těšili

 

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference