Přívěšky C L E M A N T I A

22. 11. 2012, PR články

CLEMANTIA je jedinečný přívěšek, který na základě přání svých zákazníků navrhla a vyrobila společnost DIANA GROUP a.s.

Ve světě je tento přívěšek tradicí a nedílnou součástí mnoha rodin, pro které je přívěšek neocenitelným prostředkem jak mít své blízké stále při sobě.

Přívěšek je vyroben speciální technologií, která umožňuje jeho plnění např. hlínou, vlasy nebo popelem zemřelého.

Dokonalost provedení umožňuje běžné nošení tak umístění v blízkosti obrázku milované osoby na jeho brýlích či milované knize. Samozřejmostí je také možnost zavěšení na urně. Nikde není dáno, kde by měla být pro vás tak vzácná věc umístěna – je tedy jen na vás kam si přívěšek zavěsíte.

CLEMANTIA je jediným dutým urnovým přívěškem svého druhu u nás. Přívěšek standardně vyráběn v provedení stříbro a stříbro-zlacené variantě. Bude-li vaší přáním – společnost DIANA GROUP Vám na zakázku vyrobí CLEMANTII ze 14 karátového zlata. Přívěšek vám bude dodán v sametové krabičce společně se stříbrným řetízkem.

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.