Převratná novinka - pohřební urny lze nyní koupit i přes internet

A právě nabídka pohřebních uren je ve většině případů velmi omezená a na výběr máte mnohdy jen z několika nevzhledných modelů. Pokud se tedy nechcete spokojit pouze s plastovou úřední schránkou, neměli jste až do teď žádnou alternativu.

Weburny – místo odpočinku

V internetovém obchodě Weburny.cz naleznete přes 150 modelů pohřebních uren z různých vysoce kvalitních materiálů. Nabídka obsahuje ručně broušené urny z českého křišťálu a skla, urny kovové, dřevěné, kamenné urny, urny z keramiky a v neposlední řadě velmi oblíbené urny ekologické. Ty jsou vyrobeny z přírodních materiálů a po čase se v půdě samovolně rozloží, aniž by zatěžovaly životní prostředí.

Novinkou v ČR jsou také miniurny, které slouží pro uchování malého množství popela zesnulého, nebo se využívají jako památeční urny, kdy se do nich vkládají např. vlasy zesnulého a slouží tak jako vzpomínka na milovanou osobu.

Velkou výhodou obchodu Weburny.cz jsou i dodací lhůty. Naprostou většinu uren obchod dodává do 5 pracovních dní. Lze platit bankovním převodem či na dobírku a pro nákup se není nutné registrovat.

Více informací a celou nabídku naleznete na www.weburny.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference