Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Poradna Etika a kondolence Dopis pro rodice

Dopis pro rodice

Dobry den. Potrebovala bych poradit. Mela jsem autonehodu. Bohuzel semnou jela kamaradka, ktera na miste zemrela. Ted mam napsat dopis jejim rodicum. Nevim ale co tam napsat. Nebo spise jak moc se muzu a nemuzu rozepsat at to neni nevhodne. Dekuji za odpoved.

Benešov, 15.11.2018
01.12.2018
S tímto Vám bohužel neporadím, nejde o právní problém.

Nejnovější v poradně

Dress code - modrý oblek a doplňky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné vzít si modrý oblek (velmi tmavý) na pohřeb jakožto blízký rodinný příslušník (který i ponese rakev) zesnulé nebo je nutný černý? Tmavé sluneční brýle (mimo obřadní síň) jsou přípustné nebo spíše nevhodné? A…

, 23.04.2026

Kondolence v rodině

Dobrý den, manželovi zemřel dědeček, při prvním osobním setkání s tchýní (dcera zesnulého) jí vyjádřím soustrast, mám i tchánovi? Před pohřbem, když se setkám s manželkou a synem zesnulého, vyjádřím soustrast i jim. Ale jak je to s dalšími pozůstalými?…

, 02.04.2026

dotaz

dobrý den.. ráda bych se zeptala zda se kondoluje exmanželce zesnulého ... děkuji

Mělník, 12.02.2026

Další otázky a odpovědi v sekci

Máte také dotaz?

Než požádáte o radu, prosím přečtěte si odpovědi v naší poradně, podívejte se na odborné články, prohlédněte si například výčet pohřebních služeb, či kamenictví. Pokud jste odpověď nenašli, budeme se těšit na Vaše otázky.

Požádat o radu

Nahoru