Martin Červený - odborník

Pozice a firma: ekonomický náměstek, Správa pražských hřbitovů
Profesní zkušenosti: Provozně-technický náměstek, vedoucí provozu, technický náměstek, ekonomický náměstek
Působení v profesních organizacích: člen dozorčí rady Sdružení pohřebnictví v letech 2010(?) - dosud
Kde všude jste citován(a): Funeral quartal, Pohřbívání a hřbitovy - Stejskal David, Šejvl Jaroslav, Funerální architektura (sborník přednášek z odborného semináře, STOP 2010)
Jak se dostal(a) kpohřebnictví: náhodou – otec mého spolužáka byl dlouholetým ředitelem SPH. Absolvoval jsem cca 3 měsíční brigádu jako dělník na hřbitově, později jsem nastoupil jako referent technického úseku.http://www.pohreb.cz/sprava-prazskych-hrbitovuZodpovězené dotazy odborníka:

Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference