Jak uchovat vzpomínky aneb Vzpomínejte s námi

Všechny tyto vzpomínky jsou zaznamenané na různých nosičích dle jejich stáří ať už to jsou celuloidové 8mm filmy, videokazety VHS, kazety ze všech typů videokamer nebo jen audio nahrávky Vašich oblíbených hitů na audiokazetách či LP deskách. Většinu zařízení na jejich přehrání však již nemáte k dispozici nebo jejich zprovoznění je časově náročné a proto je výhodné tyto vzpomínky uložit na moderní média jako jsou CD a DVD nosiče. Přehráváním těchto médií nedochází ke snižování kvality původní nahrávky a umožní Vám se o Vaše vzpomínky podělit s rodinou nebo kamarády. Právě tyto služby Vám nabízí firma Digital Memories na stránkách www.digidata.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference